Wyszków

kamera obrotowa 

kamera obrotowa.

 

Wyszków mapa

 

 

Wyszków i teren powiatu wyszkowskiego to strefa, w której nasza firma prowadzi działalność w zakresie montażu systemów alarmowych, systemów monitoringu, montażu domofonów i instalacji do odbioru TV cyfrowej. Propozycja naszych usług skierowana jest do użytkowników domów jednorodzinnych, mieszkań, domków działkowych, zakładów usługowych, obiektów użyteczności publicznej. Instalację systemów alarmowych łączymy z ochroną do firm monitorujących Solid lub Konsalnet. Świadczymy szeroki zakres usług w zakresie serwisu i naprawy instalacji alarmowych wszystkich znanych producentów. Naszym klientom proponujemy niezawodne zabezpieczenia ich mienia oraz poręczne w obsłudze systemy wykwalifikowanych firm Satel, Risco i DSC.

 

 

System alarmowy - dom parterowy

Przykładowy system alarmowy w budynku jednorodzinnym

 

 

 

Oferujemy również serwis i naprawę zainstalowanych przez nas systemów i urządzeń oraz instalacji wcześniej zamontowanych przez inne firmy. Usługi te świadczymy w jak najkrótszym możliwym czasie od zgłoszenia i w dogodnym dla Klienta terminie. Opłata za naprawę uzależniona jest od rodzaju awarii, wymiany części zamiennych oraz kosztu dojazdu do klienta. Możliwa jest stała umowa konserwacyjna, w ramach, której zapewniamy pełny i profesjonalny serwis. Opłata za okresową konserwacją systemu uzależniona jest od typu i ilości zainstalowanych urządzeń, zakresu prac konserwacyjnych, wymiany części zamiennych.

Kamera IP. BCS TIP5131IR

Kamera IP. marki BCS

 

 

 

 

W dzisiejszych czasach bardzo cenimy sobie bezpieczeństwo. Systemy alarmowe, które instalujemy mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych klientów. Proponujemy zabezpieczenia adekwatne do typu obiektu, jego wielkości, przeznaczenia, umiejscowienia oraz stopnia narażenia na włamanie. Nasz projektant po ocenie obiektu zaproponuje najlepsze rozwiązanie systemowe dopasowane do potrzeb klientów, niesprawiające trudności w obsłudze oraz dokona wyceny. Po zainstalowaniu systemu instalator przeszkoli wszystkich użytkowników w zakresie jego obsługi.

Manipulator dotykowy 7'' Satel INT-TSI-BSB

Manipulator dotykowy 7”do obsługi systemu alarmowego marki Satel INT-TSI-BSB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Montowane przez nas urządzenia charakteryzują się zaawansowaną technologią, bezawaryjnością oraz niskimi kosztami eksploatacji.

Na wykonywane przez naszą firmę instalacje udzielamy  24 – miesięcznej gwarancji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacja domofonowa.

Przykładowa instalacja domofonowa w budynku jednorodzinnym

 

Firma Inter-Alarm oferuje kompleksowo wszystkie urządzenia do wykonania instalacji alarmowych, monitoringu czy domofonowych wraz z okablowaniem, montażem, uruchomieniem i szkoleniem klienta.

Oferowane instalacje alarmowe są przystosowane do podłączenia monitoringu agencji ochrony Solid, Konsalnet, Juwentus lub każdej innej agencji ochrony.

Na wykonywane wszystkie instalacje wraz z urządzeniami udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Wystawiamy Faktury VAT dla firm oraz paragony z kasy fiskalnej dla klientów indywidualnych.

Za wykonywane usługi w budynkach mieszkalnych wystawiamy paragony z kasy fiskalnej na preferencyjną stawkę VAT 8%.
 

Zapraszamy.