Wołomin

Wołomin i okolice powiatu wołomińskiego to teren głównej działalności naszej firmy. Wykonujemy dla klientów profesjonalne instalacje alarmowe firmy Satel, Dsc oraz Risco połączone z monitoringiem do agencji ochrony Solid lub Konsalnet. Instalacje monitoringu firmy Dahua oraz BCS ( kamery ) połączone z podglądem poprzez sieć internet na urządzeniach mobilnych (laptopach, tabletach, telefonach, smartfonach). W swojej ofercie mamy również instalacje domofonowe oraz wideodomofonowe. Polecamy profesjonalne  systemy przewodowe jak i bezprzewodowe do domów, mieszkań, biur, sklepów, hurtowni, itp.

 

Doradzamy naszym klientom jak skutecznie i niedrogo zabezpieczyć obiekt przed skutkami włamania czy napadu. Obsługujemy także miejscowości oddalone znacznie od Wołomina takie jak: Tłuszcz, Łochów, Wyszków, Wegrów, Mińsk Mazowiecki itp.

Kamera BCS-DP471

 

 

 

Instalacja alarmowa dom parterowy

Oferujemy niskie koszty dojazdu do klienta w tych rejonach przy serwisach, montażach czy rozbudowach instalacji alarmowych, kamer, domofonów. Obsługujemy w pełnym zakresie serwisu i konserwacji również systemy podłączone do firm  ochroniarskich np. Solid lub Konsalnet.   Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Po prostu zadzwoń lub napisz email przyjedziemy do Ciebie doradzimy jak zabezpieczyć obiekt i zrobimy dokładną wycenę. Wycena nie jest zobowiązująca.

Nasza firma działa kompleksowo – nie zakładamy tylko systemu i znikamy, ale staramy się obsłużyć klienta kompleksowo przez wiele lat.

 

 

Manipulator dotykowy DSC PTK 5507

 

 

 

 

 

 

Instalacja wideodomofonowa

 

 

Udzielamy 24-miesiecznej gwarancji na wszystkie swoje usługi.   Własna ekipa montażowo-serwisowa zapewnia w pełni profesjonalną obsługę. Inter-Alarm Systemy Alarmowe  to przede wszystkim zaufanie, solidność i wieloletnie doświadczenie.

 

 

Zobacz jak wielu naszych klientów nas poleca, zajrzyj na opinie w mapach google.