Ząbki

 

Ząbki i okolice Warszawy są obszarem, w którym montujemy dużo systemów alarmowych, kamer i domofonów. Nasze instalacje alarmowe podłączamy w cenie instalacji pod monitoring agencji ochrony Konsalnet, Solid, Juwentus lub innych agencji ochrony .
Nasze usługi na terenie Ząbek i okolic głównie kierujemy do właścicieli mieszkań, domów prywatnych, firm, hurtowni, biur, szkół oraz sklepów.
Zajmujemy się montażem i naprawą instalacji alarmowych, monitoringu oraz instalacji domofonowych wszystkich znanych producentów, ale specjalizujemy się i polecamy znane i sprawdzone marki z branży zabezpieczeń Satel, Risko, DSC, Optex, BCS, Urmet Miwi, Proel, Commax, Kenwei.

ząbki mapa

Klawiatura INT-TSI-BSB SatelPreferujemy rozwiązania zabezpieczenia obiektu niedrogie, ale skuteczne oraz łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Z naszego doświadczenia wynika, że zarówno  bardzo małe instalacje alarmowe jak i te bardzo rozbudowane mogą być bardzo proste w obsłudze i funkcjonalne. Wszystko uzależnione jest od sposobu skonfigurowania instalacji alarmowej przez instalatora. Podstawą każdego systemu alarmowego jest centrala alarmowa, czujki ruchu oraz sygnalizatory, jako urządzenia służące do powiadomienia o wystąpieniu lokalnego alarmu. Każda, nawet  podstawowa instalacja alarmowa musi być też wyposażona awaryjne źródło zasilania, którym jest bezobsługowy akumulator żelowy. Nowoczesne centrale alarmowe przez nas obecnie montowane  wyposażone są w system ciągłego sprawdzania pojemności akumulatora i sygnalizują użytkownikowi już dużo wcześniej na klawiaturze fakt o słabej baterii zasilającej.Kamera
Starsze centrale alarmowe nie miały tego systemu informowania, często więc zdarzało się że centrala alarmowa nie pokazywała usterki akumulatora a po wyłączeniu prądu nawet chwilowym  robiły się ciemne klawiatury i nie działały czujki ruchu. W przypadku włamania o zadziałaniu czujki i sygnalizatora nie ma już wtedy nawet mowy. System alarmowy niewyposażony w dostateczne źródło zasilania awaryjnego jest łatwym  do zneutralizowania systemem przez złodziei. Wystarczy, że potencjalny włamywacz wyłączy nam prąd podczas naszej nieobecności ( którego zabezpieczenia są zazwyczaj w ogrodzeniu posesji ), a system alarmowy za niespełna godzinę jest już bezbronny. W zależności od klasy obiektu, zasilanie awaryjne systemu alarmowego powinno zapewniać jego nieprzerwaną pracę, przez co najmniej 48 -72 godziny.

 

Instalacja alarmowa w mieszkaniu

Nasza oferta systemów alarmowych jest bardzo różnorodna. Od systemów bardzo rozbudowanych z manipulatorami dotykowymi  7″, czujkami ruchu, otwarcia, zalania, gazu, po bardzo proste z klawiaturami LED w wersji ekonomicznej i tylko czujkami ruchu. W każdym systemie zasada działania jest podobna.
Załączenie alarmu następuje za pomocą jednego naciśnięcia odpowiedniego klawisza szybkiego uzbrajania na klawiaturze, lub poprzez wystukanie 4-cyfrowego kodu. Wyłączenie alarmu jest możliwe wyłącznie przy użyciu 4 lub 6 cyfrowego kodu dostępu.
Nasze systemy alarmowe oferują również możliwość sterowania za pomocą pilotów dwu lub wielokanałowych, breloków zbliżeniowych (dla osób starszych lub ceniących sobie prostotę obsługi) lub preferowana przez dużą część naszych klientów możliwość sterowania systemem alarmowym za pomocą smartfona lub innych urządzeń mobilnych.

Zabezpieczeniami, w którymi się również specjalizujemy są systemy monitoringu ( dawniej nazywane telewizją przemysłową ) obsługujące kamery oraz rejestratory zapisujące obraz z kamer na dyski twarde. Ponadto montujemy i serwisujemy systemy domofonowe i wideodomofonowe, instalacje indywidualne i zbiorcze do odbioru telewizji cyfrowej TV, instalacje kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

 

 

Instalacja monitoringu w firmie

Systemy monitoringu dzięki znacznej obniżce cen i swojej popularności stały się dostępne cenowo również dla klientów indywidualnych do monitorowania mieszkań, domów, małych sklepów, biur, czy  małych firm.
Specjalizujemy się w systemach monitoringu marki BCS, która oferuje swoim użytkownikom pełna gamę kamer, rejestratorów oraz oprogramowania na prawie wszystkie urządzenia mobilne ( laptopy, tablety, smartfony).
Wszędzie gdzie jest sieć internetu jest możliwy podgląd na urządzeniach mobilnych tego co się dzieje wokół naszego domu, w naszej firmie, biurze czy sklepie.
Jeżeli rozważasz możliwość instalacji monitoringu lub montażu systemu alarmowego w swojej firmie, biurze lub w sklepie i chciałbyś poznać szczegóły montażu takiej instalacji to zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a przyjedziemy, zaoferujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb i otrzymasz dokładną wycenę.

 

Instalacja wideodomofonowa

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy konkurencyjne ceny montażu profesjonalnych instalacji alarmowych, monitoringu oraz instalacji domofonowych oraz niskie koszty konserwacji i serwisów pogwarancyjnych.

Zapraszamy!

 

 

Zobacz opinie o nas na mapach gogle  

https://plus.google.com/102147344129826237722/about