Legionowo

91-norm91-normmapa_powiatu_legionowskiego

 

 

Legionowo i okolice powiatu legionowskiego  to rejon działalności naszej firmy w którym wykonujemy dużo instalacji alarmowych w połączeniu z ochroną do firm monitorujących Solid lub Konsalnet. Nasze usługi na terenie powiatu legionowskiego głównie kierujemy do właścicieli mieszkań, domów prywatnych, letniskowych, firm, hurtowni, szkół oraz sklepów. Montujemy i naprawiamy instalacje alarmowe wszystkich znanych producentów, ale specjalizujemy się i polecamy znane i sprawdzone firmy z branży zabezpieczeń Satel, Risko oraz DSC. Preferujemy skuteczne rozwiązania zabezpieczenia obiektu oraz łatwe w obsłudze i funkcjonalne.

Manipulator INT-TSG-BSB NT-TSG-SSW

 

 

 

Doświadczenie pokazuje, że zarówno  bardzo małe instalacje alarmowe jak i te bardzo rozbudowane mogą być bardzo proste w obsłudze. Wszystko zależy od skonfigurowania systemu alarmowego przez instalatora. Podstawą każdej instalacji jest centrala alarmowa, detektory ruchu oraz sygnalizatory, jako urządzenia służące do powiadomienia o wystąpieniu lokalnego alarmu. Podstawowa instalacja alarmowa musi być też wyposażona w awaryjne źródło zasilania.

 

 

 

 

Nowoczesne centrale alarmowe obecnie instalowane wyposażone  są w system ciągłego sprawdzania pojemności akumulatora i sygnalizują użytkownikowi już wcześniej na manipulatorze fakt o słabej baterii zasilającej. Starsze systemy nie miały tego systemu powiadomienia, więc często zdarzało się,  że centrala alarmowa nie pokazywała usterki akumulatora, a po wyłączeniu nawet chwilowym prądu robiły się ciemne manipulatory i nie działały żadne czujki. O zadziałaniu sygnalizatora nie ma już wtedy nawet mowy. Taki system, który nie posiada dostatecznego zasilania awaryjnego jest łatwym  do zneutralizowania systemem przez złodziei. Wystarczy podczas nieobecności właścicieli wyłączyć prąd, którego bezpieczniki są zazwyczaj na zewnątrz domu, a alarm staje się bezbronny w ciągu niecałej godziny.

Manipulator 7'' INT-TSI-SS-BSBW naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne systemy alarmowe od bardzo rozbudowanych z klawiaturami dotykowymi po bardzo proste z klawiaturami w wersji ekonomicznej. W każdym z systemów zasada działania jest taka sama. Załączamy alarm za pomocą jednego naciśnięcia odpowiedniego przycisku na manipulatorze lub poprzez wystukanie 4-cyfrowego kodu. Wyłączenie alarmu jest możliwe wyłącznie przy użyciu kodu. Oferujemy również możliwość sterowania systemu za pomocą pilotów i breloków zbliżeniowych (dla osób starszych i niedowidzących) za pomocą telefonu komórkowego (coraz większa liczba naszych klientów korzysta z tego rozwiązania).

 

 

beznazwy

Zabezpieczeniami, w których się specjalizujemy są też systemy telewizji przemysłowej nazywane również systemami monitoringu, obsługujące kamery i rejestratory. Ponadto instalujemy systemy domofonowe i wideodomofonowe, instalacje indywidualne i zbiorcze do odbioru telewizji cyfrowej. Instalacje kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Systemy monitoringu dzięki swojej popularności stały się dostępne cenowo również dla klientów indywidualnych do monitorowania małych sklepów czy firm. Producenci systemów monitoringu mają w swojej ofercie dostępne aplikacje na prawie wszystkie urządzenia mobilne ( laptopy, tablety, smartfony).

 

BCS-DP471

Wszędzie tam, gdzie jest sieć internetu, jest możliwy podgląd, tego co dzieje się w naszym sklepie, firmie czy wokół naszego domu. Jeżeli rozważasz możliwość instalacji monitoringu w swojej firmie lub w sklepie i chciałbyś poznać szczegóły montażu takiej instalacji to zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego a przyjedziemy, zaoferujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb i zrobimy dokładną wycenę.

Obsługujemy również miejscowości Jabłonna, Olszewnica, Nieporęt, Stanisławów, Serock, Chotomów, Komornica, Wieliszew, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki. Powiat Legionowski.

 

Zobacz jak wielu naszych klientów nas poleca, zajrzyj na opinie w mapach google.