Otwock

kamery

kameras 1

mapa otwocka

kameras2

 

 

Otwock oraz miejscowości powiatu  Otwockiego to rejon, gdzie często montujemy instalacje alarmowe połączone z monitoringiem do firm ochroniarskich Solid, Konsalnet oraz innych agencji ochrony. Ochrona obiektu przed skutkami włamania w budownictwie mieszkaniowym czy przy powstającej firmie, stała się już podstawową instalacją. Montujemy różne zabezpieczenia w zależności od rodzaju chronionego obiektu. Polecamy rozwiązania w zabezpieczeniu obiektu głównie takie, które są bardzo łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Z doświadczenia wiemy, że jeżeli instalacja alarmowa jest skomplikowana w obsłudze dla użytkownika, to po prostu klient będzie unikał korzystania z tej instalacji. Podstawowa instalacja alarmowa, np. w domku mieszkalnym musi składać się, z co najmniej dwóch stref. Jedną strefą jest system z czujkami ruchu zainstalowanymi wewnątrz obiektu. Strefa ta załączana jest tylko wtedy, gdy wszyscy domownicy wychodzą z domu. Alarm załącza wtedy ostatnia osoba wychodząca z domu. Drugą strefą jest system czujek chroniący okna i drzwi zewnętrzne umożliwiający poruszanie się użytkowników po obiekcie przy uzbrojonym alarmie. Czujki chroniące okna są w taki sposób montowane, aby spełniały swoją rolę nawet przy uchylonych częściowo oknach. W upalne dni nie zawsze jest możliwe zamknięcie całkowicie wszystkich okien. Dodatkową strefą może być system z czujkami zewnętrznymi, który zabezpiecza obiekt już od zewnątrz tworząc strefy ochronne już podejścia do obiektu. Ze względu na panujące zmienne warunki atmosferyczne i niskie temperatury, czujki zewnętrzne muszą posiadać hermetyczne obudowy, co podnosi znacząco koszt instalacji alarmowej.

 

dscmanipulatorpc57704
Wszystkie strefy do załączenia alarmu są skonfigurowane w ten sposób, aby użytkownik jednym naciśnięciem odpowiedniego przycisku na manipulatorze uzbrajał poszczególne strefy alarmu. Wyłączenie alarmu jest zawsze potwierdzone poprzez wystukanie 4-cyfrowego kodu przez użytkownika. Dodatkowymi zabezpieczeniami, w których się specjalizujemy, to systemu monitoringu, dawniej nazywane telewizją przemysłową.
Proponujemy przeróżne systemy monitoringu, od bardzo prostych działających na jednej lub kilku kamerach, po bardzo rozbudowane z dużą ilością różnego rodzaju kamer, rejestratorów, urządzeń mobilnych, itp.

 

 

 

 

Systemy monitoringu stały się tak naprawdę najbardziej popularne dzięki możliwości podglądu obrazu z kamer poprzez sieć internet na urządzeniach mobilnych ( laptop, tablet czy nawet telefon komórkowy)
Podgląd obrazu z kamer stał się też bardziej popularny dzięki coraz większej ilości aplikacji na urządzenia mobilne.

aplikacje_na_smartfony
W chwili obecnej producenci systemów monitoringu oferują już dostępne aplikacje na prawie wszystkie urządzenia mobilne.
Jeżeli chciałbyś zainstalować w swoim domu lub firmie monitoring z podglądem kamer przez sieć internet, to dobrze trafiłeś gdyż specjalizujemy się w tej tematyce zabezpieczeń. Zadzwoń przyjedziemy do Ciebie, aby zrobić dokładną wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie jest zobowiązująca. Jeżeli masz już  system monitoringu, kamery,  instalację alarmową lub domofonową ale nie jesteś zadowolony z posiadanego rozwiązania lub serwisu, zadzwoń, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb.

 

Świadczymy swoje usługi również na terenie miejscowości przyległych do Otwocka, np. Józefów, Michalin, Falenica, okolice Celestynowa, okolice Kołbieli i inne.

 

Zobacz którzy klienci nam zaufali i nas polecają, zajrzyj na opinie w mapach google.