Kobyłka

kam2

kam

 

 mapa_wolomin

 

Kobyłka to centrum siedziby naszej firmy. Tutaj też mieszka i pracuje najwięcej naszych klientów. Większość z nich to klienci z polecenia, ale również ze strony www czy z ogłoszeń w prasie. Na terenie Kobyłki i okolic wykonaliśmy wiele zleceń – zakładanie i serwis domofonów, monitoring osiedli mieszkaniowych, systemy alarmowe w domach prywatnych i sklepach. Miasto Kobyłka dzięki bliskiej odległości od centrum Warszawy cały czas prężnie się rozwija. Przybywa coraz więcej mieszkań w budynkach wielorodzinnych jak i domów prywatnych.

 

Każdy nowo powstały budynek czy mieszkanie jest dla nas potencjalnym klientem, gdyż odsługujemy klientów kompleksowo instalując systemy alarmowe z podłączeniem do firm ochroniarskich Solid lub Konsalnet. Instalujemy systemy monitoringu od bardzo prostych opartych na kilku kamerach do bardzo złożonych z podglądem kamer poprzez sieć Internet. Ponadto zajmujemy się montażem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych dla klientów prywatnych jak i dla wspólnot mieszkaniowych.

 

Jeżeli masz już system alarmowy czy monitoring, który chciałbyś zmodernizować, ulepszyć czy naprawić, to specjalizujemy się w tym od ponad 20-tu lat i na pewno możesz zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy. Na terenie Kobyłki wszystkie usługi wykonujemy bez kosztów dojazdu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny na urządzenia renomowanych marek.
Zapraszamy.

Zobacz jak wielu naszych klientów nas poleca, zobacz opinie o nas w mapach google.