Kobyłka

kam2

kam

 

 mapa_wolomin

 

Kobyłka to centrum siedziby naszej firmy. Oferujemy naszym klientom pomoc w doborze systemu alarmowego czy monitoringu. Instalujemy systemy alarmowe polskiej firmy Satel oraz DSC i Risco. W zależności od specyfikacji obiektu raz wymogów klienta. W zasadzie wszystkie alarmy przez nas montowane posiadają możliwość zdalnej obsługi z telefonu klienta. Obsługa alarmu odbywa się poprzez zainstalowaną aplikację na telefonie klienta przez naszego instalatora. Aplikacja umożliwia zdalne sterowanie oraz wszystkie podstawowe funkcje obsługi alarmu takie jak z manipulatora. Montujemy dodatkowo systemu monitoringu wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD. Na kamerach 5 Mpx oraz 8MPx. Systemy monitoringu umożliwiają podgląd obrazu z kamer online oraz można przejrzeć nagrania z dni poprzednich. Czas zapisu kamer uzależniony jest od pojemności dysku twardego. Może wynosić nawet 3 miesiące i dłużej.

Obsługujemy klientów kompleksowo instalując systemy alarmowe z podłączeniem do firm ochroniarskich Solid lub Konsalnet. Ponadto zajmujemy się montażem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych dla klientów prywatnych jak i dla wspólnot mieszkaniowych.

Jeżeli potrzebujesz zamontować system alarmowy w nowo wybudowanym budynku. Masz już system alarmowy czy monitoring, który chciałbyś zmodernizować, ulepszyć czy naprawić. To specjalizujemy się w tym od ponad 20-tu lat i na pewno możesz zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy. Na terenie Kobyłki wszystkie usługi wykonujemy bez kosztów dojazdu.
Zapraszamy.

Zobacz jak wielu naszych klientów nas poleca, zobacz opinie o nas w mapach google.