Marki

Marki koło Warszawy to teren działalności naszej firmę. Właścicielom mieszkań, domów, sklepów czy firm oferujemy montaż instalacji alarmowych, instalacji monitoringu, instalacji domofonowych oraz instalacji wideodomofonowych. Montowane przez nas systemy alarmowe podłączane są do monitoringu agencji ochrony Solid lub Konsalnet.
Firma Inter-Alarm zajmuje się montażem i naprawą instalacji alarmowych, monitoringu oraz instalacji domofonowych wszystkich znanych producentów, ale specjalizujemy się i polecamy znane i sprawdzone marki z branży zabezpieczeń Satel  Integra, Satel Perfecta, Risko, DSC, Dahua, BCS, Paradox, Optex, Urmet Miwi.

Nie preferujemy skomplikowanych systemów alarmowych. Lecz tylko takie, które są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i bezawaryjne. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że jeżeli coś jest skomplikowane w obsłudze, to nie jest używane w praktyce, a tym samym nie zabezpiecza skutecznie obiektu.

Oferujemy bardzo bogatą ofertę różnorodnych systemów alarmowych. Oferujemy systemy bardzo rozbudowane w funkcje z klawiaturami dotykowymi po bardzo proste z klawiaturami w wersji LED ekonomicznej. W każdym z systemie zasada działania jest podobna.
Uzbrojenie alarmu następuje poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza ( szybkiego uzbrajania) na klawiaturze, lub poprzez wystukanie 4-cyfrowego kodu. Wyłączenie alarmu jest możliwe wyłącznie przy użyciu 4 lub 6 cyfrowego kodu dostępu.

Alarm może być dodatkowy sterowany z aplikacji na telefon.
Montowane przez nas systemy alarmowe oferują również możliwość sterowania za pomocą pilotów lub breloków zbliżeniowych (dla osób starszych lub osób ceniących sobie prostotę obsługi) lub stosowana przez dużą część już naszych klientów możliwość sterowania systemem alarmowym za pomocą smartfona.
Manipulator 7'' INT-TSI-SS-BSB

 

 

Podstawą każdej instalacji jest centrala alarmowa, czujki ruchu oraz sygnalizatory optyczno-akustyczne służące do  zasygnalizowania o zadziałaniu alarmu. Każdy system alarmowy, nawet najprostszy, musi być wyposażony w awaryjne źródło zasilania którym jest bezobsługowy akumulator żelowy. Montowane przez nas obecnie nowoczesne  systemy alarmowe są wyposażone w system kontroli pojemności akumulatora  w centrali i sygnalizują użytkownikowi już dużo wcześniej na klawiaturze fakt o słabej baterii zasilającej, która podlega wymianie.
System alarmowy niewyposażony w dostateczne źródło zasilania awaryjnego jest łatwym  do zneutralizowania systemem przez złodziei. Wystarczy wyłączenie zasilania budynku w zewnętrznej rozdzielni z licznikiem podczas naszej nieobecności ( którego bezpieczniki są zazwyczaj w ogrodzeniu posesji ), a system alarmowy w niedługim czasie jest już bezbronny. W zależności od klasy obiektu, zasilanie awaryjne systemu alarmowego powinno zapewniać jego nie przerwaną pracę, przez co najmniej 48 -72 godziny.
Systemami, w których się również specjalizujemy są systemy monitoringu ( dawniej nazywane – systemy telewizji przemysłowej, CCTV) obsługujące kamery oraz rejestratory zapisujące obraz z kamer na dyski twarde.
Dzięki znacznej obniżce cen na urządzenia IP. np. marki Dahua czy BCS polecamy głównie rozwiązania monitoringu na kamerach wysokiej rozdzielczości. Kamery oraz rejestratory IP. marki Dahua BCS gwarantują  niedrogie, ale bardzo skuteczne oraz łatwe w obsłudze systemy monitoringu.

 

Instalacja monitoringu w firmie
Specjalizujemy się w urządzeniach, kamerach i rejestratorach marki Dahua i BCS, który oferuje swoim użytkownikom  już dostępne aplikacje na wszystkie urządzenia mobilne (smartfony, laptopy, tablety,).
Wszędzie tam, gdzie jest sieć internetu, jest możliwy podgląd na urządzeniach mobilnych tego, co się dzieje wokół naszej posesji domu, w naszym sklepie, biurze czy firmie.
Zajmujemy się również montażem i serwisem instalacji domofonowych i wideodomofonowych, instalacji indywidualnych i zbiorczych do odbioru telewizji cyfrowej.

 

 

 

 

 

 

 

schemat instalacji wideodomofonowej-monitory ze słuchawką...Oferujemy różnorodne, proste systemy domofonowe oraz rozbudowane systemy wideodomofonowe.

 

Jeżeli rozważasz możliwość instalacji monitoringu lub montażu systemu alarmowego w swojej firmie, biurze lub w sklepie i chciałbyś poznać szczegóły montażu takiej instalacji. To zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a przyjedziemy, zaoferujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb i otrzymasz dokładną wycenę.

Oferujemy konkurencyjne ceny na profesjonalne instalacje alarmowe i monitoringu.

Na wszystkie nasze usługi klient otrzymuje 24-miesieczną gwarancję.

 

Zapraszamy.

 

Zobacz jak wielu naszych klientów nas poleca, zajrzyj na opinie w mapach google.