Warszawa

Warszawa i okolice to obszar głównej działalności naszej firmy. Jeżeli chciałbyś zainstalować, zmodernizować lub naprawić w swoim domu lub firmie alarm, monitoring z podglądem kamer przez sieć internet lub domofon, to dobrze trafiłeś gdyż specjalizujemy się głównie w tej  tematyce zabezpieczeń. Działamy głównie na systemach firmy Satel ( Satel Integra oraz Perfecta i Versa) Również firmy DSC I Risco. Obsługujemy w pełnym zakresie serwisu i konserwacji również systemy podłączone do firm ochroniarskich np. Solid, Konsalnet , Juwentus oraz wszystkich innych agencji ochrony. Jeżeli masz już zainstalowany system alarmowy lub monitoringu, ale nie jesteś zadowolony z posiadanego rozwiązania lub serwisu to zadzwoń lub napisz a otrzymasz pełną ofertę dostosowaną do twoich potrzeb.

kameras 1

warszawa mapa dzielnic

Kamera

 

 

Obszar działania, wg dzielnic:

 

► Warszawa Bemowo, Bielany, Żoliborz‎‎‎

► Warszawa Wilanów, Ursynów, Mokotów‎

► Warszawa Wola, Ochota, Śródmieście‎

► Warszawa Włochy, Ursus

► Warszawa Wawer‎
► Warszawa Wesoła

► Warszawa Rembertów‎‎‎‎‎

► Warszawa Białołęka, Targówek

► Warszawa Praga Północ, Praga Południe ‎‎‎‎‎‎

 

Obszar działalności naszej firmy to również cały teren województwa mazowieckiego.

 

Specjalizujemy się w montażu profesjonalnych instalacji alarmowych z możliwością zdalnego sterowania z aplikacji na telefon., Instalacji monitoringu wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD firmy Dahua oraz BCS. Instalacji domofonowych oraz instalacji wideodomofonu. Montowane przez naszą firmę systemy alarmowe przygotowane są do podłączania do monitoringu agencji ochrony Solid, Konsalnet oraz każdej innej agencji ochrony.
Nasza firma zajmuje się montażem oraz serwisem instalacji alarmowych, monitoringu oraz domofonowych wszystkich znanych producentów, ale specjalizujemy się i polecamy znane i sprawdzone przez nas marki z branży zabezpieczeń: Satel, Risco, DSC, Dahua, BCS, Paradox, Optex, Urmet Miwi, Siemens, Roger, Commax,  Gorke, Pulsar, Jablotron.

 

Manipulator INT-TSI-BSB Satel

 

Staramy się nie oferować naszym klientom skomplikowanych systemów alarmowych lecz tylko takie które są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i bezawaryjne.
Oferujemy szeroką gamę różnorodnych systemów alarmowych po bardzo proste z manipulatorami w wersji LED ekonomicznej po rozbudowane w funkcje z klawiaturami dotykowymi, sterującymi automatyka domową.

 

 

 

Instalowane przez nas systemy oferują użytkownikom również możliwość sterowania za pomocą pilotów lub breloków zbliżeniowych (dla osób starszych lub osób ceniących sobie prostotę obsługi) lub jak woli duża część naszych klientów sterować sobie systemem alarmowym za pomocą smartfona.

 

Instalacja alarmowa w mieszkaniu

Przykładowa instalacja alarmowa mieszkania

Podstawą każdego systemu jest centrala alarmowa. Do niej są podłączone detektory ruchu, dymu lub gazu oraz sygnalizatory optyczno-akustyczne służące do  zasygnalizowania o zadziałaniu lokalnego alarmu. Nawet najprostszy system musi być wyposażony w awaryjne źródło zasilania którym jest (bezobsługowy) akumulator żelowy. Montowane przez nas nowoczesne centrale alarmowe są wyposażone w system ciągłej kontroli pojemności akumulatora  w centrali. Dużo wcześniej sygnalizują użytkownikowi na klawiaturze o słabym akumulatorze który podlega jak najszybszej wymianie.

Kamera BCS SD1023W
System alarmowy po wyłączeniu prądu nie wyposażony w dostateczne źródło zasilania awaryjnego jest łatwym  do zneutralizowania systemem dla włamywacza. Po wyłączeniu zabezpieczeń np. w ogrodzeniu posesji po nie długim czasie już nie działa. W zależności od klasy i rodzaju obiektu, zasilanie awaryjne systemu alarmowego powinno zapewniać jego nie przerwaną pracę przez co najmniej 48 -72 godzin.
Systemami w których również się specjalizujemy są systemy monitoringu CCTV, obsługujące kamery oraz rejestratory zapisujące obraz z kamer na dyski twarde.
Znaczna obniżka cen przez producentów na urządzenia IP. oraz nowe kamery systemu HDCVI spowodowała bardzo duże zainteresowanie systemami monitoringu na kamerach wysokiej rozdzielczości. Rejestratory oraz kamery IP. oraz HDCVI marki BCS gwarantują niedrogie oraz wysokiej rozdzielczości bardzo skuteczne i łatwe w obsłudze systemy monitoringu.
Specjalizujemy się w urządzeniach, kamerach, rejestratorach marki Dahua oraz BCS które oferują swoim użytkownikom  już dostępne aplikacje na wszystkie urządzenia mobilne (smartfony, laptopy, tablety,).
Wszędzie tam gdzie jest sieć internetu jest możliwy podgląd na urządzeniach mobilnych wszystkiego co się dzieje wokół naszego domu, sklepu, biura czy firmy.

 

 

Smartfony

 

Zajmujemy się serwisem i montażem również instalacji domofonowych i wideodomofonowych, instalacji indywidualnych i zbiorczych do odbioru TV cyfrowej.
Oferujemy proste systemy domofonowe oraz  wideodomofonowe z monitorami 7″ wraz z montażem.

 

Instalacja wideodomofonowa

Przykładowa instalacja wideodomofonowa domu jednorodzinnego

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Po prostu zadzwoń lub napisz email, przyjedziemy, zaoferujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie, doradzimy jak zabezpieczyć obiekt i otrzymasz dokładną wycenę dostosowaną do twoich potrzeb.
Inter-Alarm Systemy Alarmowe  to przede wszystkim zaufanie, solidność, wieloletnie doświadczenie. Naszym klientom oferujemy pełną opiekę serwisową gwarancyjną jak i pogwarancyjną.

Wszystkie systemy alarmowe montowane przez naszą firmę są przystosowane do podłączenia w cenie instalacji do każdej agencji ochrony.

 

 

 

 

 

Firma Inter-Alarm oferuje kompleksowo wszystkie urządzenia do wykonania instalacji alarmowych, monitoringu czy domofonowych wraz z okablowaniem, montażem, uruchomieniem i szkoleniem klienta.

Oferowane instalacje alarmowe są przystosowane do podłączenia monitoringu agencji ochrony Solid, Konsalnet, Juwentus lub każdej innej agencji ochrony.

Na wykonywane wszystkie instalacje wraz z urządzeniami udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Wystawiamy Faktury VAT dla firm oraz paragony z kasy fiskalnej dla klientów indywidualnych.

Za wykonywane usługi w budynkach mieszkalnych wystawiamy paragony z kasy fiskalnej na preferencyjną stawkę VAT 8%.

Zapraszamy.

 

 

Zobacz jak wielu naszych klientów nas poleca, zajrzyj na opinie w mapach google.

Opinie: www.google.pl