Koszt montażu modułu monitoringu GPRS do powiadamiania na telefon

Koszt montażu uniwersalnego modułu monitoringu GPRS firmy Satel montowanego przez firmę inter-alarm do każdego systemu alarmowego z możliwością powiadamiania 4 użytkowników jednocześnie:

( moduł powiadamia o alarmach, sabotażach, usterkach systemu, oraz zadziałaniu czujek zalania wodą, dymu, gazu, czadu)

 

LP.Wykaz UrządzeńTypIlośćWartość
1)Moduł GSM/GPRS firmy Satel GSM-X 1
2)Zarejestrowaną kartę SIM dostarcza klientkarta SIM1
3 )Antena GSM/GPRSGSM1
4)Montaż modułu GSM/GPRS programowanie modułu GSM/GPRS szkolenie klientamontaż1
Całkowity koszt montażu modułu GSM/GPRS – cena netto (urządzenia wraz z montażem zaprogramowaniem i szkoleniem klienta) od 800 zł + 8 % VAT ( faktura na cele mieszkaniowe)
Całkowity koszt montażu brutto 864.00 zł
Całkowity koszt montażu modułu GSM/GPRS  – cena netto (urządzenia wraz z montażem zaprogramowaniem i szkoleniem klienta) od 800 zł + 23 % VAT ( faktura na firmę)
Całkowity koszt montażu brutto 984.00 zł
∗ Przedstawiona oferta całkowitego kosztu montażu systemu powiadamiania na telefon  ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Dokładna wycena montażu systemu alarmowego jest przedstawiana po wcześniejszym zapoznaniu się z obiektem i ustaleniach z klientem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zainstalowany moduł GSM/GPRS w przypadku zadziałania alarmu wysyła wiadomości sms oraz sygnał dzwonienia clip do 4 użytkowników o alarmach, sabotażach, usterkach systemu alarmowego. Użytkownik za pomocą wiadomości sms otrzymuje informację na swój telefon jakiego typu alarm wysłał zdarzenie wraz z dokładną datą i godziną zdarzenia.

Moduł monitoringu SATEL GPRS-SMS -T2

Uniwersalny moduł monitoringu firmy Satel GPRS/SMS -T2