Koszt alarmu bezprzewodowego Satel – czujki w oknach

Koszt montażu bezprzewodowego alarmu z czujkami ruchu PIR i czujkami w oknach – urządzenia firmy Satel

 

Lp.Wykaz urządzeńTypIlośćWartość
1 )Centrala alarmowa firmy Satel + montaż i uruchomienieVersa 101
2 )Obudowa centrali + montażAWO0051
3 )Akumulator7Ah 1
4 )Klawiatura LCD bezprzewodowa + montażLCDM-WRL1
5 )Czujka PIR bezprzewodowa + montażAPD-1007
6 )Czujka magnetyczna bezprzewodowa + montażAMD-10015
7 )Czujka PIR+MW + montażAPMD-1501
8 )Kontroler systemu bezprzewodowego + montażACU-2701
9 )Sygnalizator zewnętrzny bezprzewodowy + montażASP-105R1
10 )Sygnalizator wewnętrzny + montażSPW-1001
11 )Piloty + montaż i uruchomienieAPT-1001
Całkowity koszt montażu bezprzewodowego systemu alarmowego netto (urządzenia wraz z montażem ) 5 290 zł + 8 % VAT ( faktura na cele mieszkaniowe )
Całkowity koszt montażu brutto 5 713.20 zł
Całkowity koszt montażu bezprzewodowego systemu alarmowego netto (urządzenia + montaż ) 5 290 zł + 23 % VAT ( faktura na firmę )
Całkowity koszt montażu brutto 6 506.70 zł

 

 

W cenie instalacji są również baterie litowe do każdego zainstalowanego urządzenia. Baterie w czujkach wewnętrznych wystarczają średnio na około 3 lata pracy.
Na klawiaturze systemu alarmowego zostanie wyświetlona informacja dla użytkownika o konieczności wymiany baterii w poszczególnym urządzeniu. Zaleca się wymianę baterii we wszystkich urządzeniach po pojawieniu się komunikatu o słabej baterii nawet tylko z jednego urządzenia.
Użytkownik może we własnym zakresie wymienić baterie w czujkach więc od niego tak naprawdę zależy decyzja czy będą wymieniane pojedynczo czy jednocześnie wszystkie.

 

∗ Przedstawiona oferta całkowitego kosztu montażu systemu alarmowego ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Dokładna wycena montażu systemu alarmowego jest przedstawiana po wcześniejszym zapoznaniu sie z obiektem i ustaleniach z klientem.

 

Schemat_systemu_alarmowego_Satel

Przykładowe rozmieszczenie elementów całkowicie bezprzewodowego systemu alarmowego z czujkami ruchu i kontaktronami w oknach firmy Satel