Cena montażu standardowego systemu alarmowego

Koszt montażu standardowego przewodowego systemu alarmowego z czujkami ruchu PIR domu jednorodzinnego na systemie firmy Risco∗

 

 

LP.Wykaz UrządzeńTypIlośćWartość
1 )Centrala alarmowa firmy Risco + montaż i uruchomienieLightSYS1
2 )Obudowa centrali + montaż7/401
3 )Akumulator7Ah 1
4 )Klawiatura LCD firmy Risco + montażLCD1
5 )Czujka PIR + montażLC-1009
6 )Czujka PIR+MW + montażLC-1041
7 )Czujka magnetyczna garażowa + montażB-4M1
8 )Moduł rozszerzenia o 8 linii centraliZE-81
9 )Sygnalizator zewnętrzny + montażSPL-50101
Całkowity koszt montażu systemu alarmowego firmy Risco netto (urządzenia wraz z montażem) 2 190 zł + 8 % VAT ( faktura na cele mieszkaniowe)
Całkowity koszt montażu brutto 2 365.52 zł
Całkowity koszt montażu systemu alarmowego firmy Risco netto (urządzenia wraz z montażem) od 2 190 zł + 23 % VAT ( faktura na firmę)
Całkowity koszt montażu brutto 2 693.70 zł

 

∗ Przedstawiona oferta całkowitego kosztu montażu systemu alarmowego ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Dokładna wycena montażu systemu alarmowego jest przedstawiana po wcześniejszym zapoznaniu sie z obiektem i ustaleniach z klientem.

 

∗W podanej powyżej cenie instalacji alarmowej nie jest uwzględniony koszt okablowania. Koszt okablowania jest uzależniony od sposobu jego wykonania: kabel może być położony po wierzchu w przypadku braku jeszcze tynków w budynku, w listwach maskujących lub wkuwany w ścianę następnie zagipsowane bruzdy i pomalowana ściana.

 


Instalacja alarmowa z czujkami PIR

Przykładowa standardowa instalacja alarmowa domu jednorodzinnego