Koszt montażu systemu alarmowego – sterowanie z aplikacji Integra Control

Koszt montażu systemu alarmowego domu jednorodzinnego montowanego przez firmę Inter-Alarm ze zdalnym sterowaniem automatyką domową. Sterowanie ze smartfonu klienta poprzez aplikację Integra Control. System powiadamia również wiadomościami e-mail oraz push:

(o alarmach, sabotażach, usterkach w systemie, zadziałaniu czujek zalania wodą, czujek dymu, czujek gazu, czujek czadu, załączeniach i wyłączeniach ).

 

LP.Wykaz UrządzeńTypIlośćWartość
1 )Centrala alarmowa firmy SatelIntegra 641
2 )Obudowa centrali17/401
3 )Akumulator żelowy bezobsługowy18Ah 1
4 )Klawiatura LCD INT-KLCD-GRLCD1
5 )Czujka ruchu PIR z funkcją nie reagowania na małe zwierzętaLC-1005
6 )Czujka magnetyczna garażowaB-4M1
7 )Sygnalizator zewnętrznySPL-50101
8 )Sygnalizator wewnętrznySPW-1001
9 )Moduł komunikacji internetowej ETHM-1 Plus  1
10)Montaż urządzeń programowanie centrali programowanie modułu komunikacji internetowej ustawienie i regulacja czujek sprawdzenie systemu szkolenie klientamontaż1
Całkowity koszt montażu alarmu – cena netto (urządzenia wraz z montażem i szkoleniem klienta) od 2 790 zł + 8 % VAT ( faktura na cele mieszkaniowe)
Całkowity koszt montażu brutto 3 013.20 zł
∗ Przedstawiona oferta całkowitego kosztu montażu systemu alarmowego ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Dokładna wycena montażu systemu alarmowego jest przedstawiana po wcześniejszym zapoznaniu sie z obiektem i ustaleniach z klientem.

 

∗W przedstawionej powyżej ofercie cena montażu systemu obejmuje system alarmowy, urządzenia z montażem bez okablowania. Cena montażu obejmuje sterowanie w pełni systemem alarmowym oraz powiadomienie wiadomościami e-mail i push. Nie uwzględniony jest koszt sterowania dodatkowymi urządzeniami takimi jak: sterowanie roletami, bramami, podlewaniem, oświetleniem, oraz ogrzewaniem ze względu na konieczność stosowania dodatkowych modułów sterujących z wyjściami wysokonapięciowymi i wysokoprądowymi w zależności od zastosowanego systemu w domu klienta. Dokładna wycena sterowania poszczególnymi urządzeniami jest przedstawiona klientowi po wizycie naszego pracownika na obiekcie klienta.

 

integra-control-zdalne-sterowanie-inteligentnym-domem

Przykładowy schemat możliwości zdalnego sterowania urządzeniami w domu z telefonu za pomocą aplikacji Integra Control

 

Aplikacja Integra Control na urządzenia mobilne pracująca na systemie Android oraz iOS umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami w domu takimi jak:

1) system alarmowy (włączanie i wyłączanie całego alarmu oraz z podziałem na strefy, blokowanie, poszczególnych linii wejściowych, przeglądanie historii zdarzeń z systemu alarmowego),

2) rolety ( opuszczenie i otwarcie rolet),

3 ) brama garażowa ( otwarcie i zamknięcie bramy garażowej),

4 ) podlewanie trawnika bądź ogrodu ( załączenia podlewania i wyłączenie),

5 ) centralne ogrzewanie ( włączenie centralnego ogrzewania ),

6 ) oświetlenie ( załączenie wybranego oświetlenia w domu lub na zewnątrz),

7 ) brama wjazdowa na posesję ( otwarcie i zamknięcie bramy wjazdowej),
8 ) klimatyzacja ( załączenie i wyłączenie klimatyzacji).

manipulator-satel-int-tsi-ssw

Manipulator dotykowy 7″ INT-TSI-SSW

Moduł komunikacji internetowej w przypadku zadziałania alarmu wysyła wiadomości e-mail oraz push do użytkowników o alarmach, sabotażach, usterkach, załączeniach. Użytkownik za pomocą wiadomości e-mail lub push otrzymuje dokładną informacje na swój telefon z której czujki włączył się alarm lub jakiego typu jest usterka w systemie alarmowym. W przypadku systemu podłączonego do agencji ochrony Solid, Konsalnet lub Juwentus użytkownikowi łatwiej jest podjąć decyzję w przypadku załączenia się alarmu, czy udać się na obiekt, czy odwołać załogę z obiektu.
 
Agencje ochrony w większości przypadku nie otrzymują dokładnej informacji z czego załączył się alarm w monitorowanym obiekcie lub jakiego typu jest usterka a systemie alarmowym.
 
Łączność pomiędzy telefonem klienta a systemem alarmowym w domu jest zaszyfrowana. Dodatkowo do nawiązania połączenia z telefonu do naszego systemu alarmowego w domu jest stosowane wiele zabezpieczeń co uniemożliwia złodziejowi przechwycenie jakichkolwiek informacji o naszym alarmie.

 

 

 

 

aplikacja-integra-control-strefy

Aplikacja Integra Control – widok stref

 

Oferowany system alarmowy zabezpiecza pomieszczenia w domu za pomocą czujek ruchu PIR LC-100. Garaż zabezpieczony jest czujką magnetyczną garażową.
 
 
Sygnalizacja włączenia się alarmu jest sygnalizowana przez sygnalizatory zewnętrzne oraz sygnalizator wewnętrzny.
Oferowany system alarmowy zabezpiecza pomieszczenia w domu za pomocą czujek ruchu PIR LC-100. Garaż zabezpieczony jest czujką magnetyczną garażową."aplikacja-integra-control-</p

Sygnalizacja włączenia się alarmu jest sygnalizowana przez sygnalizatory zewnętrzne oraz sygnalizator wewnętrzny.

 

W centrali alarmowej jest możliwa również funkcja automatycznego uzbrajania i rozbrajania się alarmu o określonych godzinach. W dni wolne od pracy oraz w dni świąteczne jest ustalony oddzielny harmonogram.

 

Cały system zasilany jest z dwóch źródeł zasilania. Podstawowego 230 V oraz awaryjnego. Awaryjne źródło zasilania ( akumulator 18 Ah) zapewnia nieprzerwaną pracę systemu przez co najmniej 48 godzin.

 

Oferowany system może być zastosowany nie tylko w domach ale również: w mieszkaniach, firmach, hurtowniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej.

 

 

aplikacja-integra-control-linie-alarmowe

Aplikacja Integra Control – widok linii alarmowych

aplikacja-integra-control-historia-zdarzen

Aplikacja Integra Control – widok historii zdarzeń

Cały system w połączeniu z monitoringiem do agencji ochrony, nie tylko zabezpiecza mienie ale również informuje użytkowników wiadomościami e-mail i push o włączeniu się alarmu.
 
System może być rozbudowany o dodatkowe czujki: dymu, gazu, czadu, zalania wodą.
 
W przypadku zadziałania tych czujek użytkownik otrzymuje dokładną informacje na telefon która czujka zadziałała z dokładną datą i godzina zdarzenia.

 

 

 

 

 
 
 
Firma Inter-Alarm oferuje kompleksowo wszystkie urządzenia do wykonania instalacji wraz z okablowaniem i montażem. Oferowana instalacja jest przygotowana do podłączenia monitoringu agencji ochrony Solid, Konsalnet, Juwentus lub każdej innej agencji ochrony.
 
Na wykonaną całą instalację wraz z urządzeniami udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
 
Wystawiamy Faktury VAT dla firm oraz paragony z kasy fiskalnej dla klientów indywidualnych.
 
 Zapraszamy.