Koszt bezprzewodowego zewnętrznego alarmu Satel

Koszt montażu bezprzewodowego alarmu z bezprzewodowymi czujkami ruchu zewnętrznymi i wewnętrznymi na urządzeniach firmy Satel

 

LP.Wykaz UrządzeńTypIlośćWartość
1 )Centrala alarmowa firmy Satel + montaż i uruchomienieVersa 101
2 )Obudowa centrali + montażAWO0051
3 )Akumulator7Ah 1
4 )Klawiatura LCD bezprzewodowa + montażLCDM-WRL1
5 )Czujka PIR bezprzewodowa + montażAPD-1007
6 )Czujka zewnętrzna bezprzewodowa + nadajnik + pojemnik na baterie + montażVXI-RAM5
7 )Czujka PIR+MW bezprzewodowa + montażAPMD-1501
8 )Kontroler systemu bezprzewodowego + montażACU-2701
9 )Sygnalizator zewnętrzny bezprzewodowy + montażASP-105R1
10 )Sygnalizator wewnętrzny + montażSPW-1001
11 )Piloty + montaż i uruchomienieAPT-1001
Całkowity koszt montażu bezprzewodowego zewnętrznego alarmu netto ( urządzenia wraz z montażem ) 6 990 zł + 8 % VAT ( faktura na cele mieszkaniowe)
Całkowity koszt montażu brutto 7 549.20 zł
Całkowity koszt montażu bezprzewodowego zewnętrznego alarmu netto ( urządzenia wraz z montażem ) 6 990 zł + 23 % VAT ( faktura na firmę)
Całkowity koszt montażu brutto 8 597.70 zł

 

 

 
 

W cenie instalacji są również baterie litowe do każdego zainstalowanego urządzenia. Baterie w czujkach wewnętrznych jak i zewnętrznych wystarczają średnio na około 1 roku pracy.
Na klawiaturze systemu alarmowego zostanie wyświetlona informacja dla użytkownika o konieczności wymiany baterii w poszczególnym urządzeniu. Zaleca się wymianę baterii we wszystkich urządzeniach po pojawieniu się komunikatu o słabej baterii nawet tylko z jednego urządzenia.
Użytkownik może we własnym zakresie wymienić baterie w czujkach więc od niego tak naprawdę zależy decyzja czy będą wymieniane pojedynczo czy jednocześnie wszystkie.

 
 

 ∗ Przedstawiona oferta całkowitego kosztu montażu systemu alarmowego ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Dokładna wycena montażu systemu alarmowego jest przedstawiana po wcześniejszym zapoznaniu sie z obiektem i ustaleniach z klientem.

 
 

Schemat_bezprzewodowego_zewnetrznego_alarmu_Satel

Przykładowe rozmieszczenie elementów całkowicie bezprzewodowego systemu alarmowego z czujkami zewnętrznymi i wewnętrznymi ruchu