Cena montażu instalacji alarmu – wersja komfort

Przykładowa cena montażu instalacji alarmu domu jednorodzinnego w wersji komford montowanego przez firmę Inter-Alarm. System umożliwia obsługę ze smartfonu klienta poprzez aplikację Perfecta Control. Powiadamia również wiadomościami sms oraz push:

(zabezpieczenie domu systemem wewnętrznym czujkami ruchu oraz czujkami otwarcia okien i drzwi ).

 

LP.Wykaz UrządzeńTypIlośćWartość
1 )Centrala alarmowa firmy Satel – Perfecta321
2 )Obudowa centrali AWO-0001
3 )Akumulator żelowy bezobsługowy7Ah 1
4 )Klawiatura LCDLCD1
5 )Czujka ruchu cyfrowa PIR z funkcją nie reagowania na małe zwierzętaLC-1007
6 )Czujka magnetyczna wpuszczana w okno + magnesy neodymoweK-110
7 )Sygnalizator zewnętrznySPL-50101
8 )Sygnalizator wewnętrznySPW-1001
9 )Wbudowany w centralę moduł komunikacji GSM/GPRS GSM 1
10 )Moduł dodatkowego zasilania z obudową i akumulatorem 7AhZAS-121
11 )Zarejestrowaną kartę SIM w wersji NANO dostarcza klient SIM1
12 )Moduł rozszerzenia linii centrali INT-E2
13)Montaż urządzeń programowanie centrali programowanie modułu komunikacji internetowej ustawienie i regulacja czujek sprawdzenie systemu szkolenie klientamontaż1
Całkowity koszt montażu alarmu – cena netto + 8 % VAT (urządzenia wraz z montażem i szkoleniem klienta)  ( faktura na cele mieszkaniowe) 2 798 zł
Całkowity koszt montażu brutto3 021. zł
Całkowity koszt montażu alarmu ze zdalnym sterowaniem i powiadomieniem na telefon – cena netto + 23 % VAT (urządzenia wraz z montażem i szkoleniem klienta) ( faktura na firmę)2 798 zł
Całkowity koszt montażu brutto 3 441. zł
∗ Przedstawiona oferta całkowitego kosztu montażu systemu alarmowego ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Dokładna wycena montażu systemu alarmowego jest przedstawiana po wcześniejszym zapoznaniu sie z obiektem i ustaleniach z klientem.

 

∗W przedstawionej powyżej ofercie cena montażu systemu obejmuje system alarmowy, urządzenia z montażem bez okablowania. Cena montażu obejmuje sterowanie w pełni systemem alarmowym oraz powiadomienie wiadomościami e-mail i push. Nie uwzględniony jest koszt sterowania dodatkowymi urządzeniami takimi jak: sterowanie roletami, bramami, podlewaniem, oświetleniem, oraz ogrzewaniem ze względu na konieczność stosowania dodatkowych modułów sterujących z wyjściami wysokonapięciowymi i wysokoprądowymi w zależności od zastosowanego systemu w domu klienta. Dokładna wycena sterowania poszczególnymi urządzeniami jest przedstawiona klientowi po wizycie naszego pracownika na obiekcie klienta.

 

Zdalne sterowanie z aplikacji smartfonowej Perfecta Control

Zdalne sterowanie systemem alarmowym oraz niektórymi elementami automatyki domowej z aplikacji Perfecta Control

 

 Aplikacja na urządzenia mobilne Perfecta Control pracuje na systemach Android oraz iOS i umożliwia zdalne sterowanie niektórymi urządzeniami w domu takimi jak:

1) instalacja alarmowa (załączanie i wyłączanie całego systemu wraz z podziałem na strefy, nocne i dzienne, blokowanie poszczególnych linii wejściowych, przeglądanie historii zdarzeń z centrali alarmowej ),

2) rolety ( opuszczenie lub otwarcie rolet),

3 ) podlewaniem trawnika ( włączenie  lub wyłączenie podlewania),

 

Przykładowe rozmieszczenie elementów systemu ze strefą zabezpieczającą pomieszczenia wewnątrz domu

Przykładowe rozmieszczenie elementów systemu ze strefą zabezpieczającą pomieszczenia wewnątrz domu

Manipulator PRF-LCD obsługa systemu alarmowego

Manipulator PRF- LCD obsługa systemu alarmowego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moduł komunikacji GSM/GPRS w przypadku zadziałania alarmu wysyła wiadomości sms oraz push do użytkowników o alarmach, sabotażach, usterkach, załączeniach. Użytkownik za pomocą wiadomości sms lub push otrzymuje dokładną informację na swój telefon z której czujki włączył się alarm lub sabotaż oraz jakiego typu jest usterka w systemie alarmowym. W przypadku systemu podłączonego do agencji ochrony Solid, Konsalnet lub Juwentus użytkownikowi łatwiej jest podjąć decyzję w przypadku załączenia się alarmu, czy udać się na obiekt, czy odwołać załogę z obiektu.

Agencje ochrony w większości przypadków nie otrzymują dokładnej informacji z czego załączył się alarm w monitorowanym obiekcie lub jakiego typu jest usterka w systemie alarmowym.

 

 

Łączność pomiędzy telefonami klientów a systemem alarmowym w domu jest zaszyfrowana. Dodatkowo do nawiązania połączenia z telefonu do naszego alarmu w domu jest stosowane wiele zabezpieczeń co uniemożliwia złodziejowi przechwycenie jakichkolwiek informacji o naszym alarmie.

 
Podstawowa obsługa systemu alarmowego odbywa się z manipulatorów LCD na których wyświetlają się wszystkie potrzebne informacje dla użytkownika systemu alarmowego. Szybkie uzbrajanie stref odbywa się za pomocą przycisków służących do szybkiego uzbrajanie alarmu. Wyłączenie alarmu jest możliwe jedynie za pomocą uprawnionego kodu dostępu.
 

 

 

Perfecta Control - widok menu

Perfecta Control – widok menu

 

Perfecta Control - widok czujek

Perfecta Control – widok czujek

Przykładowy system alarmowy zabezpiecza pomieszczenia w domu przy pomocy cyfrowych czujek ruchu PIR LC-100. Wszystkie okna oraz drzwi zabezpieczają czujki magnetyczne. W przypadku długiego braku prądu w obiekcie system zasilany jest z dwóch źródeł zasilania awaryjnego. Zadziałanie alarmu jest sygnalizowane lokalnie za pomocą sygnalizatora zewnętrznego oraz wewnętrznego.

W centrali alarmowej jest możliwość również automatycznego uzbrajania i rozbrajania się alarmu o określonych godzinach. W dni wolne od pracy oraz w dni świąteczne jest ustalony oddzielny harmonogram.

 

 

 

 

Przykładowy system może być zastosowany nie tylko w domach ale również: w mieszkaniach, firmach, sklepach, hurtowniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej.

 

 

Perfecta Control - widok stref

Perfecta Control – widok stref

Perfecta Control - widok sterowań

Perfecta Control – widok sterowań

Cały system w połączeniu z monitoringiem do agencji ochrony, nie tylko zabezpiecza ich mienie ale również informuje użytkowników wiadomościami e-mail i push o włączeniu się alarmu na ich telefony.

W przypadku zadziałania jakiejkolwiek czujki użytkownik otrzymuje dokładną informację na telefon która czujka zadziałała z dokładną datą i godziną zdarzenia.

 

 

 

 

Firma Inter-Alarm oferuje kompleksowo wszystkie urządzenia do wykonania instalacji wraz z montażem. Oferowana instalacja jest przygotowana do podłączenia monitoringu agencji ochrony Solid, Konsalnet, Juwentus lub każdej innej agencji ochrony.

Na wykonany system wraz z urządzeniami udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Wystawiamy Faktury VAT dla firm oraz paragony z kasy fiskalnej dla klientów indywidualnych.

Zapraszamy.